Kontakt/Kansli

Postadress
Samordningsförbundet Centrala Östergötland
Platensgatan 5A
582 20 Linköping

Org nummer: 222000-2485


Mattias Bergström
Förbundschef
0706-85 13 13
mattias.bergstrom@linkoping.se

Lena Elf
Biträdande förbundschef/Kansliansvarig
0705-21 09 09
lena.a.elf@linkoping.se 

Carina Stålenmark
Tryckeriansvarig
0709-13 13 71
carina.stalenmark@linkoping.se

Linda Andersson
Statistik- och utvärderingsansvarig /webbansvarig
070-372 92 72
linda.andersson@linkoping.se 

Jane Davidsson Ryliden
Insatsadministratör
0761-13 13 26
jane.davidsson-ryliden@linkoping.se  

Petra Lind
Insatsadministratör
0725-19 89 47
petra.lind@linkoping.se 

Emmy Olsson
Projektadministratör/Textbearbetning och redigering
0725-52 12 13
emmy.olsson@linkoping.se  

Hanna Carlson (föräldraledig)
Kommunikationsansvarig
0733-22 63 89
hanna.carlson@linkoping.se 

Ruth Lund 
Kommunikationsansvarig 
0724-52 42 73
ruth.lund@linkoping.se 

Ida Olofsson
Projektledare Insatskatalogen
0703-88 82 84
ida.olofsson@linkoping.se 

Lena Strindlund
Verksamhetsdoktorand
0763- 77 47 27
lena.strindlund@linkoping.se

Ammi Olofsson
Administratör
0703-741312
AnnMarie.Olofsson@linkoping.se

Maria Can
Koordinator ESF-team och Dataskyddsombud
Tel: 0724-52 85 73 
maria.can@linkoping.se

Karin Tjärnlund
Projektutvecklare ESF-team
Tel: 0724-52 95 35
karin.tjarnlund@linkoping.se

Johanna Hedberg
Verksamhetsutvecklare
Tel: 0709-81 82 00
johanna.hedberg@linkoping.se

Stina Johansson
Administrativ assistent
Tel:  0709-81 83 00
stina.a.Johansson@linkoping.se

Johanna Lindblad
Redaktionsadministratör
Tel: 0706-57 53 00
johanna.lindblad@linkoping.se

Emma Esbjörnsson (föräldraledig)
Ekonomiansvarig
Tel: 013-20 68 38
emma.esbjornsson@linkoping.se

Ofelia Lindberg (vikarie)
Ekonomiansvarig
Tel: 013-20 75 14
ofelia.lindberg@linkoping.se



 

 

 

Förbundsmedlemmar

motala vadstena soderkoping valdemarsvik kinda mjolby odeshog finspang boxholm  linkoping  atvidaberg  forsakringskassanlandstinget2015  arbetsformedlingen